Razem wykręcimy niezły numer...

Odważne i przebojowe produkcje

NewX Studio do swych produkcji wykorzystuje sprzęt oraz oprogramowanie, z którego korzystają najlepsi producenci muzyczni na całym świecie.

NOWE ODWAŻNE BRZMIENIE

W studio wykorzystuję topowe instrumenty VST między innymi Avenger, Sylenth1, ANA, Lethal Audio jak również instrumenty takich marek jak Yamaha, Korg, Nord. Dzięki stosowaniu profesjonalnych efektów VST takich marek jak PSP Audioware, Waves, czy UAD posiadam ogromne możliwości pracy z dźwiękiem co przekłada się na moje produkcje dla Ciebie. 

WYRÓŻNIAJĄCY STYL

Zacznij się wyróżniać na tle innych! Tworzę charakterystyczne, dynamiczne produkcje odróżniające się od siebie a przede wszystkim wyróżniające na tle innych. Dzięki takiemu podejściu daję Ci poczucie oryginalności.  Nie daj się zaszufladkować w jednym i tym samym klimacie, z newX Twoje kolejne numery zaczną zaskakiwać powiewem świeżości. 

Z ARTYSTĄ U BOKU

Każdą swoją produkcję staram się dopasować do Artysty, według jego wskazówek tak aby nadać charakter kompozycji. Wspólnie opracowujemy koncepcję i charakter utworu, często poświęcając na to sporo czasu, po to aby Artysta czuł się komfortowo w swoim repertuarze.

"Muzyka jest większym objawieniem, niż cała mądrość i filozofia"

Ludwig van Beethoven

Powyżej krótkie demo ze studia.

Z wykształcenia jestem informatykiem natomiast z wielkiej pasji zrodziła się chęć tworzenia muzyki co sprawiło, że zostałem również producentem muzycznym. Wiele lat spędzonych na scenie i zdobyte tam doświadczenie pozwala mi umiejętnie wyważyć dźwięki i dopasowywać je do dedykowanej grupy odbiorców. Poprzez stałe podnoszenie wiedzy muzycznej, liczne kursy oraz szkolenia u najlepszych aranżerów z branży Disco Polo & Dance dziś jestem gotów aby zaproponować Ci produkt z najwyższej półki.

Muzyką zajmuję się od wielu lat co zaowocowało stałą współpracą z wieloma Artystami polskiej sceny muzycznej. Moje produkcje były grane w licznych rozgłośniach radiowych jak również czołowych stacjach telewizyjnych. Wykonałem już ponad 200 profesjonalnych aranżacji, skomponowałem blisko 50 piosenek (muzyka plus tekst) i stale te liczby rosną. Moim stylem muzycznym zainteresował się jeden z najlepszych aranżerów w Polsce a mianowicie Tomek Sidoruk (twórca największych hitów w muzyce Disco Polo & Dance) co było dla mnie dużym wyróżnieniem gdyż niejednokrotnie jego produkcje były dla mnie wzorcem jakości. Owocem tej współpracy był wspólny projekt muzyczny dla zespołu Exaited. Współpraca z wieloma artystami takim właśnie jak Exaited, Skalar US, Verdis, Marvel, Dance Project, Caprii, Diwers Dance, Nemi, Slavers, Sunrise, Kolibeer, Magic Dance i wielu wielu innymi pozwala mi cały czas zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności  stale podnosząc jakość moich produkcji.

Kilka fotek ze studia


Zapraszam Cię do polubienia newX Studio na facebooku już dziś i bądź na BIEŻĄCO!